DİRECTFN™

ESTORE

Size uygun çözümü satın alın

DİRECTFN™

İDEAL

Yeni nesil profesyonel veri terminali

DİRECTFN™

PORTAL

Web sitenizi bir para kazanma makinasına çevirin

DİRECTFN™

WEB


Web tabanlı profesyonel çözüm
DirectFN™

DirectFN™ Hoşgeldiniz

DirectFN™, Orta Doğu’daki en büyük ICT şirketlerinden biri olan ve masaüstü bilgi istasyonları, işlem sistemleri ve sipariş yönetim sistemlerinden komple uçtan uca çözümlere kadar birçok alanda uzmanlaşmış Ulusal Teknoloji Grubunun (NTG) bağlı şirketidir. DirectFN™ ürünleri Orta Doğu ve Güney Asya’daki en büyük finansal kurumların birçoğunda kullanılmaktadır. DirectFN™ aynı zamanda kurumlara doğrudan veya DirectFN™ iş istasyonu üzerinden bilgi paylaşımı sunar, buna referans verileri, grafik araçları ve Orta Doğu’da ve global yatırım toplumunda hem profesyonel hem de perakende yatırımları topluluklarının ihtiyacı olan diğer içerikler dahildir. 

DirectFN™ Yatırım Ürünleri, finansal alanda, tek bir platformdan birden fazla varlık sınıfı için gerçek zamanlı fiyat ve ilgili bilgileri görüntülemeye kadar kapsamlı çözümler sunar. Çözüm, yerel pazarların farklı dinamiklerine odaklanma becerisi ile Amerika’dan Avrupa’ya, Orta Doğu, Afrika ve Asya’ya kadar geniş bir pazar yelpazesini kapsar.

DirectFN™ Teknoloji çözümleri, yan finansal araçların alımı/satışı için yeni nesil sipariş yönetimi ve Doğrudan İşleme (STP) teknolojisini sunar. 

DirectFN™ Ürünleri birden fazla dilde sunulmaktadır.

DirectFN™ çözümleri, doğru verileri zamanında ve sipariş yönetimi ile yüksek kalite hizmetler olarak birleştiren endüstri standardı modern teknolojiyle şekillendirilmiştir. 

EStore Hakkında

DirectFN™ EStore üzerinden, DirectFN™ programlarını indirebilir, abonelik yapabilir ve sizin için en doğru yatırım kararını verebilirsiniz. DirectFN™ EStore, DirectFN™ ürünlerini bu ödeme yöntemleri ile alabilirsiniz

 • Paybal Hesabınız
 • Banka Transferi
 • Kredi Kartınız

DirectFN™ Finansal çözümlerini satın almak için altta yer alan butona tıklayınız

DirectFN™ Ürünleri


DirectFN™, her kademeden yatırımcıya uygun gerçek zamanlı fiyat yayma, güvenli e-ticaret, mali veri sunumu ve analiz araçlarından oluşan geniş bir ürün yelpazesi. İster çok sofistike bir yatırımcı olun ister çalışma alanına yeni girmiş bir yatırımcı olun, DirectFN™ sizin yatırım ihtiyaçlarınıza uygun kişiselleştirilmiş ürünlere sahiptir.

DirectFN™ iDeal

DirectFN™ iDeal yeni nesi veri terminaliyle göz dolduruyor

DirectFN™ Web

DirectFN™ Web En güçlü web tabanlı piyasa bilgileri aracı

iDeal Cep/Tablet

Borsa her an elinizin altında. Web’ten, Cep’ten, Tablet’ten

DirectFN™ Portallar

Portallarınıza DirectFN™ in deneyimli dokunuşu

B2B Integrations

DirectFN™ Veri Besleme

Doğrudan ham data çözümlerine ulaşabileceğiniz sunum

Piyasa Kapsamı

DirectFN™ giderek büyüyen Pazar varlığı ile dikkat çekiyor

Daha Fazla Bilgiye mi İhtiyacınız Var?

Ürünlerimiz veya hizmetlerimizle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle temasa geçin.

Our goal is to be at the heart of the financial services industry as businesses expand across.

John SmithCEO Of Financity

Clients’ Testimonials

 • Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place.

  John Smith
  CEO, Press Mag
 • One morning, when Gregor Samsa woke from troubled dreams, he found himself transformed in his bed into a horrible vermin. He lay on his armour-like back, and if he lifted his head a little he could see his brown belly, slightly domed and divided by arches.

  Jane Doe
  Jounalist

Our Success Stories

what we have done
0
All Time Clients
0
Clients In This Year
0
New Projects
0%
Avg Profit Increased